پروژه مهر و ماه قزوین – نمای اسپایدر

پروژه دیدی نمای اسپایدر سقف مركزی پیشرفت نصب شیشه سقف
توضیحات کلی جهت آشنایی با اجرای نمای شیشه اسپایدر پروژه دیدی
۱۳۹۴-۰۸-۳۰
قیمت نمای اسپایدر
۱۳۹۵-۰۲-۲۹

پروژه مهر و ماه قزوین – نمای اسپایدر

پروژه مهر و ماه قزوین

پروژه فوق واقع در شهر قزوین و در یکی از مراکز پر تردد این شهر واقع شده است. این پروژه با کاربری تجاری دارای نمای ترکیبی HPL و اسپایدر می باشد. نمای اسپایدر پروژه فوق به متراژ ۳۵۰ مترمربع و با استفاده از سازه لوله ای شکل با سیستم ساخت خرپا و به ارتفاع ۱۶ متر در حال اجرا می باشد. با توجه به شرایط محیطی پروژه و محدودیت زمانی و امکاناتی پروژه مراحل زیر سازی و نصب شیشه پروژه فوق در کمتر از سه روز در هر مرحله انجام پذیرفت و هم اکنون در مرحله رگلاژ و آب بندی شیشه ها به سر می برد.

محاسبات سازه سیستم سازه ای متصل به نمای اسپایدر و محاسبات مربوط به توزیع تنش شیشه بادر نظر گیری نیروهای عمود به صفحه باد و نیروهای دینامیکی و استاتیکی وارد به طور  کامل توسط شرکت ایستا انجام گرفته و مراحل ساخت و کنترل خرپاها نیز با این مجموعه بوده است.

در این پروژه جهت تامین خواسته های طراحان و کاهش حداکثری المان های سازه ای از شیشه های با عرض بیش از استاندارد یا به اصطلاح جمبو سایز بهره گرفته شده است. سازه های عمودی با استفاده از ترکیب لوله های ۷۶ و ۸۹ میلیمتر و به صورت پیش ساخته وارد کارگاه ساختمانی شده اند. دتایل شیشه اسپایدر پیشنهادی متشکل از دو لایه شیشه ۱۲ میلیمتر سکوریت لمینیت جهت ایجاد محیطی امن تر برای رهگذران می باشد. در این پروژه تلاش گردیده است علاوه بر بهینه سازی قیمت شیشه اسپایدر با استفاده از بکارگیری حداکثر ابعاد شیشه های اسپایدر ، با استفاده از ترکیب آن با یراق آلات تماما استیل نمایی زیبا و شفاف بدست آورد.

یراق آلات اسپایدر بکار رفته در این پروژه ساخت شرکت دنگه (Dongge) بوده و از نوع استیل ۳۱۶ می باشد که به مرور زمان به هیچ عنوان دچار زنگ زدگی و خوردگی نمیشود.